Lista osób upoważnionych do zamieszczania treści na stronie uczelni

Wydział Imię i nazwisko
Wydział Architektury Michał Dziendzik

Wydział Biotechnologii i Hodowli Zwierząt

W. Biel, A. Chomczyńska, M. Cierniak, K. Czerniawska, L. Felska, J. Jackowski, A. Karakulska, J. Karamucki, T. Kavetska, A. Kołodziej-Skalska,K. Królaczyk, E.Kwita, A. Lepczyński, P. Nawrotek, B. Pachuta, S. Poreda, A. Pietruszka, B. Pilarczyk, R. Pilarczyk, D. Polasik, A. Stankiewicz, K. Szczerbińska, M.  Szewczuk, K. Szymańska, G. Wincza, D. Zaborski

Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska

Magdalena Olszewska

Wydział Ekonomiczny

Wojciech Głuchowski, Maciej Nosal 

Wydział Elektryczny

Justyna Jończyk, Aurelia Kołodziej, Krzysztof Kujawski, Robert Kujawski 

Wydział Informatyki

Zbigniew Szczęch 

Wydział Inżynierii Materiałowej i Mechatroniki

Magdalena Urbaniak, Karol Chatkowski

Wydział Kształtowania Środowiska i Rolnictwa      

Agnieszka Konieczna, Maria  Sus

Wydział Nauk o Żywności i Rybactwa

A. Bonisławska, D. Czerniejewski, M. Niewiadomska, M. Nikończuk, R. Panicz, K. Skryplonek, M. Szymczak, M. Tokarczyk, K. Wasylów, B. Bossy

Wydział Techniki Morskiej i transportu

Kazimierz  Majka

Wydział Technologii i Inżynierii Chemicznej 

Artur Antoszek, Remigiusz Czernik, Aleksander Orecki, Zuzanna Wechterowicz 

Strona

Imię i nazwisko

Akademicki Ośrodek Jeździecki

Robert Palacz

Biblioteka Główna

Agnieszka Bajda, Barbara Cendrowska, Marcin Chyla, Joanna Cur, Kamila Gudan, Julianna Kiziewicz, Agnieszka Litwin, Joanna Rudna, Joanna Sambor, Jolanta Smyczyńska, Renata Szadkowska, Dagmara Sztul-Smyk, Anna Wiktorska, Anna Wojciechowska-Wojnar, Ewa Wyrzykowska

Biuro Karier

Hanna Zielińska

Biuro Promocji

Kinga Wełyczko

Biuro Rektora

Agnieszka Jansohn-Borghina

Centrum Bioimmobilizacji i Innowacyjnych Materiałów Opakowaniowych

Łukasz Łopusiewicz

Dział Administracyjno Gospodarczy

Elżbieta Górnik, Agnieszka Józefacka, Anna Latkowska-Wimonć, Sławomir Małolepszy 

Dział ds. studenckich

Anna Jasińska, Alicja Kacprzak, Magdalena Szymczak 

Dział Ekonomiczny

Joanna Krzyżak 

Dział Kadr

Hanna Dudek 

Dział Kształcenia

Aldona Kęsicka, Małgorzata Nazarkiewicz, Joanna Witkowska, Justyna Żuk-Błaszyk 

Dział Nauki

Mariola Wachelko 

Dział Organizacyjno-Prawny

Jolanta Meller, Gabriela Pasturczak 

Dział Socjalny

Dominika Łągiewka, Karolina Nowakowska, Joanna Siołkowska Duda 

Dział Techniczny

Beata Bernardelli, Paweł Galoch, Justyna Łowicka, Katarzyna Szewczyk – Pietrusewicz, Elżbieta Wyszyńska 

Dział Zamówień Publicznych

Agnieszka Ławrynowicz, Monika Stępczyńska, Sławomir Tarnawski 

Erasmuska107, Admission, Dział Mobilności Międzynarodowej

Katarzyna Stawna 

Erasmusplus

Agata Bruska 

Instytut Fizyki

Grzegorz  Leniec

Instytut Polimerów

Mirosława El Fray 

Kancelaria Główna

Wioleta Osip, Małgorzata Poniecka 

Kanclerz

Adrianna Gudzowska 

Koła studenckie

Dawid Dawidowicz 

Kwestura

Anna Buczkowska   

Osiedle studenckie

Iwona Brzozowska 

Ośrodek Doświadczalny w Lipniku i Ostoi

Barbara Krzeszowiak, Tomasz Janczarski, Katarzyna Kaliszczak, Małgorzata Brzuszkiewicz

Parlament Studentów ZUT

Dominika Grącka

Rolnicza Stacja Doświadczalna w Lipniku

Adam Sammel 

Studium Kultury

Iwona Charkiewicz

Studium Matematyki

Marta Olszewska 

Studium Nauk Humanistycznych i Pedagogicznych

Artur Zoller 

Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych

Andrzej Pauszek 

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu

Agnieszka Parol 

Uczelniane Centrum Informatyki

Anna Czekalska

Wydawnictwo Uczelniane

Paweł Majewski

Wydział Techniki Morskiej i Transportu, LBCPM

Renata Dobrzyńska 

Wzornictwo

Andrzej Golc

Zakład Spawalnictwa

Adam Pherbin