Statistica

STATISTICA 13.3

Licencja Site License dla wszystkich pracowników i studentów Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego obejmuje zestaw programów Statistica Rozszerzony Pakiet Akademicki + Zestaw PLUS, czyli następujące moduły analityczne:

Instalacja i rejestracja programu Statistica jest możliwa tylko dla osób posiadających adres e-mail z domeną zakończoną na zut.edu.pl lub ar.szczecin.pl lub ps.pl.

UWAGA: Statistica w wersji 13.3 nie jest kompatybilna z Windows XP i 2003 Server. Statistica w wersji 13.3 może być instalowana na systemie Windows Vista i nowszym, oraz ich odpowiednikach serwerowych.

Użytkownikom korzystającym jeszcze ze Statistica 12.5 na systemach Windows XP i 2003 Server zalecamy przedłużenie działania tej wersji, gdyż instalacja najnowszej wersji Statistica 13.3 na tych starych systemach nie jest możliwa.

Rozwiązanie typowych problemów podczas instalacji/rejestracji oprogramowania Statistica można znaleźć na stronie www.statsoft.pl/Zasoby/Materialy-dodatkowe/Pytania-i-odpowiedzi/Instalacja-i-rejestracja.


INSTALA
CJA DODATKU ZESTAW PLUS

Dodatkowy moduł Zestaw PLUS można doinstalować do programów w rodziny Statistica w wersji 13.3. Instalację dodatku należy przeprowadzić z odrębnego instalatora – instalacja odbywa się bez użycia dodatkowych kluczy instalacyjnych. Podczas instalacji należy wskazać plik licencyjny License.xml

Instrukcja instalacji Zestawu PLUS dla Statistica w wersji 13.1. (ZUT, 482 KB)

 

PLIKI INSTALACYJNE (dostęp do plików po zalogowaniu - login i hasło USK)


DODATKOWE MATERIAŁY

Linki do bezpłatnych materiałów, które mogą okazać się niezwykle przydatne dla użytkowników oprogramowania Statistica oraz wszystkich pracowników i studentów zajmujących się statystyczną analizą danych: