Lista osób upoważnionych do zamieszczania treści na stronie uczelni

Wydział Imię i nazwisko

Wydział Biotechnologii i Hodowli Zwierząt

W. Biel ,A. Chomczyńska, M. Cierniak, K. Czerniawska, L. Felska, J. Jackowski, A. Karakulska, J. Karamucki, T. Kavetska, A. Kołodziej-Skalska,K. Królaczyk, E.Kwita, A. Lepczyński, P. Nawrotek, B. Pachuta, S. Poreda, A. Pietruszka, B. Pilarczyk, R. Pilarczyk, D. Polasik, A. Rybarczyk, A. Stankiewicz, K. Szczerbińska, M.  Szewczuk, K. Szymańska, G. Wincza, D. Zaborski

Wydział Budownictwa i Architektury

Robert Balcewicz, Michał Dziendzik, Michał Turbo 

Wydział Ekonomiczny

Wojciech Głuchowski, Maciej Nosal 

Wydział Elektryczny

Justyna Jończyk, Aurelia Kołodziej, Krzysztof Kujawski, Robert Kujawski 

Wydział Informatyki

Zbigniew Szczęch 

Wydział Inżynierii Materiałowej i Mechatroniki

Magdalena Urbaniak, Karol  Chatkowski

Wydział Kształtowania Środowiska i Rolnictwa      

Agnieszka Konieczna, Maria  Sus

Wydział Nauk o Żywności i Rybactwa

A. Bonisławska, D. Czerniejewski, P. Goluch-Koniuszy,  Z. Goman, A. Kubiak, E. Kucharska,  E. Kujawska, M. Niewiadomska, M. Nikończuk, R. Panicz, K. Skryplonek, K. Szymczak, P. Tarnowski, M. Tokarczyk, K. Wasylów

Wydział Techniki Morskiej i transportu

Kazimierz  Majka

Wydział Technologii i Inżynierii Chemicznej 

Artur Antoszek, Remigiusz Czernik, Aleksander Orecki, Zuzanna Wechterowicz 

Strona

Imię i nazwisko

Akademicki Ośrodek Jeździecki

Robert Palacz

Biblioteka Główna

Joanna Rudna, Jolanta Smyczyńska, Jerzy Chwedczuk, Agnieszka Bajda, Agnieszka Litwin, Anna Arabczyk, Ewa Wyrzykowska, Sambor, Małgorzata Kępka, Katarzyna Gudan, Marzena Sobańska, Juliana Kiziewicz, Anna Adamowicz, Anna Narloch

Biuro Karier

Hanna Zielińska

Biuro Promocji

Kinga Wełyczko

Biuro Rektora

Agnieszka Jansohn-Borghina

Centrum Bioimmobilizacji i Innowacyjnych Materiałów Opakowaniowych

Katarzyna Koszelnik 

Dział Administracyjno Gospodarczy

Elżbieta Górnik, Agnieszka Józefacka, Anna Latkowska-Wimonć, Sławomir Małolepszy 

Dział ds. studenckich

Anna Jasińska, Alicja Kacprzak, Magdalena Szymczak 

Dział ekonomiczny

Joanna Krzyżak 

Dział Kadr

Hanna Dudek 

Dział kształcenia

Aldona Kęsicka, Małgorzata Nazarkiewicz, Joanna Witkowska, Justyna Żuk-Błaszyk 

Dział Nauki

Mariola Wachelko 

Dział organizacyjno-prawny

Anna Kruszakin, Jolanta Meller, Gabriela Pasturczak 

Dział socjalny

Dominika Łągiewka, Karolina Nowakowska, Joanna Siołkowska Duda 

Dział Techniczny

Beata Bernardelli, Paweł Galoch, Justyna Łowicka, Katarzyna Szewczyk – Pietrusewicz, Elżbieta Wyszyńska 

Dział Zamówień Publicznych

Agnieszka Ławrynowicz, Monika Stępczyńska, Sławomir Tarnawski 

Erasmuska107, Admission, Dział Mobilności Międzynarodowej

Katarzyna Stawna 

Erasmusplus

Agata Bruska 

Instytut Fizyki

Grzegorz  Leniec

Instytut Polimerów

Mirosława El Fray 

Kancelaria głowna

Wioleta Osip, Małgorzata Poniecka 

Kanclerz

Adrianna Gudzowska 

Koła studenckie

Dawid Dawidowicz 

Kwestura

Anna Buczkowska   

Osiedle studenckie

Iwona Brzozowska 

Ośrodek Doświadczalny w Lipniku i Ostoi

Tomasz Janczarski 

Parlament Studentów ZUT

Dominika Grącka

Rolnicza Stacja Doświadczalna w Lipniku

Adam Sammel 

Studium Kultury

Iwona Charkiewicz

Studium Matematyki

Marta Olszewska 

Studium Nauk Humanistycznych i Pedagogicznych

Artur Zoller 

Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych

Andrzej Pauszek 

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu

Tamara Olszewska, Agnieszka Parol 

Uczelniane Centrum Informatyki

Jan Bartnik, Anna Czekalska, Marian Ławrynowicz

Wydawnictwo Uczelniane

Paweł Majewski

Wydział Techniki Morskiej i Transportu, LBCPM

Renata Dobrzyńska 

Wzornictwo

Andrzej Golc

Zakład Spawalnictwa

Adam Pherbin