Lista osób upoważnionych do zamieszczania treści na stronie uczelni

Jednostka Imię i nazwisko
Wydział Technologii i Inżynierii Chemicznej  Antoszek Artur 
Wydział Budownictwa i Architektury Balcewicz Robert 
Uczelniane Centrum Informatyki Bartnik Jan 
Dział Techniczny Bernardelli Beata 
Wydział Biotechnologii i Hodowli Zwierząt Biel Wioletta 
Wydział Nauk o Żywności i Rybactwa Bonisławska
Erasmusplus Bruska Agata 
Osiedle studenckie Brzozowska Iwona 
Kwestura Buczkowska  Anna  
Wydział Inzynierii Mechanicznej i Mechatroniki Chatkowski Karol 
Wydział Biotechnologii i Hodowli Zwierząt Chomczyńska
Biblioteka Główna Chwedczuk Jerzy 
Wydział Biotechnologii i Hodowli Zwierząt Cierniak
Uczelniane Centrum Informatyki Czekalska Anna
Wydział Biotechnologii i Hodowli Zwierząt Czerniawska
Wydział Nauk o Żywności i Rybactwa Czerniejewski Przemysław 
Wydział Technologii i Inżynierii Chemicznej  Czernik Remigiusz 
Koła studenckie Dawidowicz Dawid 
Wydział Techniki Morskiej i Transportu, LBCPM Dobrzyńska Renata 
Dział Kadr Dudek Hanna 
Wydział Budownictwa i Architektury Dziendzik Michał 
Instytut Polimerów El Fray Mirosława 
Wydział Biotechnologii i Hodowli Zwierząt Felska
Dział Techniczny Galoch Paweł
Wydział Ekonomiczny Głuchowski Wojciech 
Wzornictwo Golc Andrzej
Wydział Nauk o Żywności i Rybactwa Goluch-Koniuszy  Zuzanna
Wydział Nauk o Żywności i Rybactwa Goman Adam 
Parlament Studentów ZUT Grącka Dominika
Dział Administracyjno Gospodarczy Górnik Elżbieta 
BIP Biblioteka Główna Gryta Anna
Kanclerz Gudzowska Adrianna 
Biuro Rektora Jansohn-Borghina Agnieszka
Wydział Biotechnologii i Hodowli Zwierząt Jackowski Andrzej 
Ośrodek Doświadczalny w Lipniku i Ostoi Janczarski Tomasz 
Dział ds. studenckich Jasińska Anna 
BIP Wydział Elektryczny Jończyk Justyna 
Dział Administracyjno Gospodarczy Józefacka  Agnieszka
Dział ds. studenckich Kacprzak Alicja 
Wydział Biotechnologii i Hodowli Zwierząt Karakulska Jolanta 
Wydział Biotechnologii i Hodowli Zwierząt Karamucki Tadeusz 
Wydział Biotechnologii i Hodowli Zwierząt Kavetska
Dział kształcenia Kęsicka Aldona 
Wydział Elektryczny Kołodziej Aurelia 
Wydział Biotechnologii i Hodowli Zwierząt Kołodziej-Skalska Anita 
Wydział Kształtowania Środowiska i Rolnictwa       Konieczna Agnieszka 
Centrum Bioimmobilizacji i Innowacyjnych Materiałów Opakowaniowych Koszelnik Katarzyna 
ODORY Kośmider Joanna 
Wydział Biotechnologii i Hodowli Zwierząt Królaczyk Katarzyna 
Dział organizacyjno-prawny Kruszakin Anna 
Dział ekonomiczny Krzyżak Joanna 
Wydział Nauk o Żywności i Rybactwa Kubiak
Wydział Nauk o Żywności i Rybactwa Kucharska  Elżbieta 
Wydział Nauk o Żywności i Rybactwa Kujawska
Wydział Elektryczny Kujawski Krzysztof 
Wydział Elektryczny Kujawski Robert 
Wydział Biotechnologii i Hodowli Zwierząt Kwita Ewa 
Dział Administracyjno Gospodarczy Latkowska-Wimonć Anna 
Instytut Fizyki Leniec Grzegorz 
Wydział Biotechnologii i Hodowli Zwierząt Lepczyński Adam 
Dział Zamówień Publicznych Ławrynowicz Agnieszka 
Uczelniane Centrum Informatyki Ławrynowicz Marian
Dział socjalny Łągiewka Dominika 
Dział Techniczny Łowicka Justyna
Wydawnictwo Majewski Paweł
Wydział Techniki Morskiej i transportu Majka Kazimierz 
Dział Administracyjno Gospodarczy Małolepszy Sławomir 
Dział Organizacyjno-prawny Meller Jolanta 
Wydział Biotechnologii i Hodowli Zwierząt Nawrotek Paweł 
Dział kształcenia Nazarkiewicz Małgorzata 
Wydział Nauk o Żywności i Rybactwa Niewiadomska Magdalena 
Wydział Nauk o Żywności i Rybactwa Nikończuk Monika 
Wydział Nauk o Żywności i Rybactwa Nikończuk Monika 
Wydział Ekonomiczny Nosal Maciej 
Dział socjalny Nowakowska Karolina 
Studium Matematyki Olszewska Marta 
Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Olszewska Tamara 
Wydział Technologii i Inżynierii Chemicznej  Orecki Aleksander 
Kancelaria głowna Osip Wioleta 
Wydział Biotechnologii i Hodowli Zwierząt Pachuta Bożena
Akademicki Ośrodek Jeździecki Palacz Robert 
Wydział Nauk o Żywności i Rybactwa Panicz Remigiusz 
Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Parol Agnieszka 
Dział Organizacyjno-prawny Pasturczak Gabriela 
Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych Pauszek Andrzej 
Zakład Spawalnictwa Pherbin
Wydział Biotechnologii i Hodowli Zwierząt Pietruszka Arkadiusz 
Wydział Biotechnologii i Hodowli Zwierząt Pilarczyk Bogumiła 
Wydział Biotechnologii i Hodowli Zwierząt Pilarczyk Renata
Wydział Biotechnologii i Hodowli Zwierząt Polasik Daniel 
Kancelaria główna Poniecka Małgorzata 
Dział kształcenia Poreda Sylwia 
Wydział Biotechnologii i Hodowli Zwierząt Rybarczyk Artur 
Rolnicza Stacja Doświadczalna w Lipniku Sammel Adam 
Dział socjalny Siołkowska Duda Joanna 
Wydział Nauk o Żywności i Rybactwa Skryplonek Katarzyna 
Wydział Biotechnologii i Hodowli Zwierząt Stankiewicz
Erasmuska107, Admission, Dział Mobilności Międzynarodowej Stawna Katarzyna 
Dział Zamówień Publicznych Stępczyńska Monika 
Studium Kultury Studium Kultury
Wydział Kształtowania Środowiska i Rolnictwa       Sus Maria 
Wydział Biotechnologii i Hodowli Zwierząt Szczerbińska
BIP Wydział Informatyki Szczęch Zbigniew 
Wydział Biotechnologii i Hodowli Zwierząt Szewczuk Małgorzata 
Dział Techniczny Szewczyk – Pietrusewicz Katarzyna 
Wydział Biotechnologii i Hodowli Zwierząt Szymańska Katarzyna 
Dział ds. studenckich Szymczak Magdaleny 
Wydział Nauk o Żywności i Rybactwa Szymczak Mariusz 
Dział Zamówień Publicznych Tarnawski Sławomir 
Wydział Nauk o Żywności i Rybactwa Tarnowski Patryk 
Wydział Nauk o Żywności i Rybactwa Tokarczyk Marta 
Wydział Budownictwa i Architektury Turbo Michał 
BIP Wydział Inzynierii Materiałowej i Mechatroniki Urbaniak Magdalena 
Dział Nauki Wachelko Mariola 
Wydział Nauk o Żywności i Rybactwa Wasylów Katarzyna 
Wydział Technologii i Inżynierii Chemicznej  Wechterowicz Zuzanna 
Biuro Promocji Wełyczko Kinga 
Wydział Biotechnologii i Hodowli Zwierząt Wincza Grażyna
Dział kształcenia Witkowska Joanna 
Dział Techniczny Wyszyńska Elżbieta 
Wydział Biotechnologii i Hodowli Zwierząt Zaborski Daniel 
Biuro Karier Zielińska Hanna
Studium Nauk Humanistycznych i Pedagogicznych Zoller Artur 
Dział kształcenia Żuk-Błaszyk Justyna