Aktualizacja oprogramowania na serwerach www 16.11.2016 10:13

W związku z zbliżającą się aktualizacją oprogramowania na serwerach ZUT obsługujących strony www pracowników i studentów (z wyłączeniem systemu CMS Typo3), UCI udostępnia możliwość przetestowania swojej strony w nowym środowisku. Aby sprawdzić poprawność działania strony www przez nowe oprogramowania serwerowe, należy wejść na adres zgodnie z schematem: login.zut.edu.pl:81". Strony dostępne pod dotychczasowym adresem login.zut.edu.pl są obsługiwane tak jak do tej pory - bez zmian.

Uwaga:
Zmianie nie podlegają strony oparte o uczelniany system CMS Typo3.
W tym przypadku pod adresem login.zut.edu.pl:81 nie wyświetli się żadna strona.

W razie stwierdzenia błędów w funkcjonowaniu strony opiekun/twórca witryny musi dokonać odpowiednich poprawek/aktualizacji w celu dostosowania strony www do nowej wersji serwera www oraz php. Szczegóły zmian w oprogramowania na serwerach www USK ZUT:

Ostateczne przełączenie na nową wersję oprogramowania nastąpi w dniu 15.12.2016 roku.